Logisztikai és Raktár Menedzser

Trenkwalder Group

  • Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
Raktári és a logisztikai(transzport) munkavállalók közvetlen irányítása, felügyelete, koordinálása, munkaszervezési feladatok ellátása
Raktárkészlet gyors és szakszerű kezelése, anyagok be-és kimenő ellenőrzése
Hatékony raktárgazdálkodás megvalósítása, a raktárfelületek jó kihasználása, raktári rend biztosítása.
Komissiózási folyamatok irányítása és szervezése a gyártási igények alapján
Leltározási feladatok ellátása irányítása
Készletgazdálkodás
Reklamációk kezelése, dokumentálása
A szállítmányozási rendszerek folyamatos ellenőrzése és fejlesztése
Költségtervezés, kontroll és kapacitás optimalizálás
Vámügyintézéssel kapcsolatos feladatok támogatása
Aktív részvétel a vezetői döntésekben és végrehajtásában
Együttműködés- és kapcsolattartás a társosztályokkal
Munka- tűz, vagyonvédelmi előírások ellenőrzése, betartatása
Vezetői riportok elkészítése
Törekvés a területének működésével és pénzügyi eredményességével összefüggő folyamatos fejlesztésre, fejlesztési területek feltárására és megvalósítására.
A vállalati célkitűzések, szabályozások, kultúra kommunikálása, megvalósítása, megfelelő munkahelyi morál kialakítása és biztosítása.
Belső vállalati KPI-ok elérésének biztosítása.Elvárások / RequirementsRaktári-és logisztikai folyamatok ismerete
Műszaki vagy logisztikai szakirányú felsőfokú végzettség
Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat (min 3-5 év) előny termelő cégnél
MS Office programok alapos ismerete
Vállalatirányítási rendszer használatának ismerete előny
Angol nyelvtudás kommunikációs szintű ismerete
Etikai feddhetetlenség
Vezetői attitűd, kiemelkedő szervezői készség
Kimagasló kommunikációs- és problémamegoldó képesség
FelelősségtudatAmit nyújtunk / BenefitsNemzetközi karrierlehetőség
Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet
Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt kulturális értékek
Versenyképes alapbér
Stabil, megbízható vállalati háttér
Szakmai fejlődés lehetősége
Felelősségteljes feladatkör
Fiatal, rugalmas, motivált csapat
Erős csapatszellem

CV Online