Minőségellenőrzési mérnök

Florin

  • Szeged, Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:Feladatok:
  • meghatározza a vizsgálati követelményeket, módszereket és ezekhez írásos utasításokat készít
  • felügyeli és biztosítja, hogy a minőségellenőrzéshez szükséges készülékek, berendezések működőképes állapotban rendelkezésre álljanak
  • aktívan részt vesz a gyártott termékek minőségellenőrzésében, gyártásfelügyeletben és a termelési folyamatok optimalizálásban a hibamentes termelés érdekében
  • elkészíti, fejleszti és aktualizálja a gyártott termékek minőségellenőrzésével kapcsolatos dokumentációkat
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség
  • vállalatirányítási rendszer ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • felelősségteljes, önálló, megbízható munkavégzés
  • rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • kitűnő szervező és kommunikációs készség, proaktív szemlélet
Előnyök:
  • 2-5 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • tapasztalat ISO 9001 szabvány alkalmazásában
  • egyéb gyógyszeriparhoz/vegyiparhoz köthető szabványismeret, tapasztalat
  • angol nyelvtudás
Juttatások, ajánlat:
  • Munkavégzés Szeged belterületén általános munkarendben, hétfőtől péntekig tart.
  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).
Pozíciószint:
  • Beosztott
Elvárt végzettség:
  • Szakképzés / OKJ
  • Főiskola

Florin