ERP termékkonfigurátor mérnök

Adecco

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-10KategóriaManufacturing and ProductionERP termékkonfigurátor mérnökDinamikusan fejlődő partnercégünk számára keresünk
kollégát hosszú távraAmit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér + bónusz
  • Motiváló, dinamikus munkakörnyezet
  • Cafetéria (SZÉP kártyára)
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Óvodai/bölcsődei hozzájárulás
Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (előny: gépészmérnöki)
  • Előny, ha van lift üzletágban valamint cikkszámok, árjegyzékek, útvonaltervek létrehozásában szerzett tapasztalatod
  • Nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata (üzleti szintű) és a műszaki rajzolvasás
  • IT beállítottságú vagy (alap programozási ismeretek), magas szinten kezeled az Excel programot
  • Előny, ha rendelkezel termékek Infor CPQ vagy TDCI Product Configurator programban történő konfigurálási tapasztalataival
  • Utazási hajlandóság jellemző rád - időközönként lehetséges 2-3 hét európai országokban
  • Komplex, logikus látásmódod, kreatív, személyiséged van
  • Precíz és együttműködő személyiség vagy, jól bírod a monotonitást
Feladataid lesznek:
  • Vállalatirányítási rendszer adatainak migrálása
  • Cikkszámok létrehozása, karbantartása
  • Gyártási modellek (BOM-ok és útvonaltervek) kidolgozása az ERP (Infor LN) bevezetésére kiválasztott gyárakban
  • Konfigurátori szabályok kidolgozása kereskedelmi modellekhez
  • Árképzési szabályok és árak bevezetése a kereskedelmi modellekre
  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztésével kapcsolatos projektekben való részvétel
Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!Megosztás

Adecco