Szerviztechnikus

Assist-Trend

  • Lábatlan, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • mosodai adagolók, automata adagoló rendszerek telepítése, szervizelése, javítása, cseréje új és meglévő vállalati partnereknél
  • ipari takarítási szolgáltatások lebonyolítása
  • ipari takarítógépek, mosogatógépek, mosodai gépek szervizelése
  • időszakos karbantartási feladatok elvégzése
  • technikai tanácsadás az ügyfeleknek az optimális megoldásokhoz
  • helyszíni kiszállás a partnerekhez (országosan)
  • középfokú végzettséggel rendelkezik
  • technikusi tapasztalattal rendelkezik
  • kisgép-szerelő vagy más, villamos szerelési munka végzésére jogosító végzettséggel rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • ügyfélorientált
  • önálló, precíz munkavégzés képessége
  • magas utazási hajlandóság
  • elsősorban lábatlani székhelyhez közeli lakos
  • angol nyelvtudással rendelkezik
  • versenyképes bér
  • vállalati autó biztosítása
  • Cafetéria juttatás
  • komfortos munkakörnyezet
  • családias munkahelyi légkör
  • stabil vállalati háttér
  • dolgozói vásárlási kedvezmények

Profession