Anyagellátás Felelős

Suzuki

  • Esztergom, Komárom-Esztergom
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
EsztergomGyártás: festőüzemFőbb feladatok
  • A festő üzembe érkező alap- és segédanyagok leltározása, rendelése, adatbázisok nyilvántartása
  • A beérkező anyagok bevételezése, szállítólevelek kezelése
  • Beépülő alkatrészek készletének nyomon követése, leltározása
  • Beérkező szállítmányok átvétele, raktározás
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
Munkakör betöltésének feltételei
  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségvállalás
  • Rugalmasság
Amit kínálunk
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér egy nagymúltú autógyárban
  • Ingyenes céges buszjárat 50 km-es körzetből (Budapestről is!)
  • Jól tervezhető munkaidő-beosztás
  • Ingyenes melegétkezési lehetőség napi egyszer
  • SZÉP kártya juttatás
  • Kedvezményes vásárlási lehetőségek a környéken
  • Kedvezményes Suzuki vásárlási lehetőség
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőség
  • Dolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!
  • Széleskörű ötletmenedzsment rendszer: díjazzuk az ötleteid!
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Targoncás jogosítvány

Suzuki

Hasonló állások

  • Áruellátási felelős

    Auchan

    • Solymár, Pest
    Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavál…
    • 6 napja
  • Pénzügyi tanácsadó - Esztergom

    MBH Bank

    • Esztergom, Komárom-Esztergom
    Pozíciócsoport: Értékesítés - fiókhálózat Karrierszint: Tapasztalattal rendelkező Munkavégzés helye: Esztergom Munkavégzés jellege: Teljes munkaidő Végzettség: Kö…
    • 16 napja
  • Fejlesztési mérnök

    Sanoh Magyar

    • Esztergom, Komárom-Esztergom
    Automata gyártósorok fejlesztése, karbantartók támogatása / oktatása és termelés támogatása. Napi minőségügyi feladatokban aktív részvétel. Egyéni gépalkatrészek / készülékek ter…
    • 13 napja