Karosszéria lakatos

Rakos Jarmugyarto es Femipari Kft.

  • Budapest XVII. ker
  • 250.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
Gépjárműipari területen tevékenykedő kisvállalat, Budapest, XVII. kerületi üzemébe karosszéria lakatos szakembert keres.
Feladatok:
  • Gépjárművek vázszerkezetének, külső lemezborításának, szerelvényeinek elkészítése, szerelése, burkolása
  • Vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása
  • Hegesztési műveletek végzése
  • Alkatrészek elkészítése, összeszerelése, föl- és leszerelése, karbantartása és javítása
Elvárások:
  • Karosszéria lakatos szakvégzettség
  • Nyitottság a változatos feladatokra
  • Több éves járműiparban szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes kollégákat keresünk.

Profession