Gyártómérnök

Beko Engineering

  • Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 29 napja
Pozíciócsoport:MérnökKarrierszint:Gyakorlattal rendelkezőMunkavégzés helye:TatabányaMunkavégzés jellege:Teljes munkaidőVégzettség:FőiskolaSzakiskolaNyelvismeret:Középfok B - Angol*termékfejlesztés * gépészeti és villamos tervezés * gyártástámogatás * szoftverfejlesztés és tesztelés *rendszerszervezés * SW projektvezetés * szoftver-architektúra tervezés * minőségbiztosításMI VAGYUNK A BEKO:Cégünk az ausztriai BEKO Holding cégcsoport leányvállalata, amely közel 130 IT és mérnök-szakember összefonódó tudásával több, mint három évtizede fejleszt innovatív megoldásokat az ipar számos területén.HOL KÍNÁLUNK ÁLLÁSOKAT?
  • Ügyfeleink helyszínén
  • Belső Kompetencia Központjainkban
MIÉRT A BEKO?Projektek közötti átjárhatóság * előrelépési lehetőségek *nagyfokú rugalmasság * home office lehetőség a projekt függvényében * 13. havi jutalom * stabilitás * emberközpontúság * képzések, tréningek * BEKO-díjak * folyamatos céges kommunikáció * nyereményjátékok * vállalati eseményekELISMERÉSEINK:GYÁRTÓMÉRNÖKMérnök divíziónk bővítése kapcsán keressük új, tapasztalt gyártómérnök munkatársunkat, aki szívesen kamatoztatná tudását egy manufaktúra jellegű szerelő üzemben.MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Gépösszeszerelési és tesztelési folyamat mérnöki támogatása
  • Folyamatos együttműködés a műhelyvezetővel és a gépszerelő technikusokkal
  • Alkatrészrendelések intézése
  • Kapcsolattartás a belga és magyar tervezőmérnök kollégákkal
MILYEN HÁTTÉRRE LESZ SZÜKSÉGED?
  • Gépész, villamos vagy mechatronikai mérnök végzettséget szereztél
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul
  • Minimum 3 éves főállású tapasztalatot szereztél hasonló munkakörben (pl.: gyártómérnök, folyamatmérnök, szereldei mérnök, gyártástámogató mérnök)
  • Nem okoz gondot számodra a tatabányai munkavégzés
  • Szeretsz szervezni és problémákat megoldani
  • Ha gépépítésben is jártas vagy, örülünk
MIÉRT A BEKO?
  • Stabil, osztrák hátterű vállalat, idén 34 éves múlttal Magyarországon
  • Alapbér + személyre szabható Cafeteria br. 36.000 Ft/hó + 13. havi juttatás
  • Szakmai képzések szervezése egyéni igények alapján, soft skill és nyelvi képzések 😎
  • Egyéni coaching lehetőség belső coachunkkal
  • Rugalmas munkaidő
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények 🎈🎄
  • 5 évente jubileumi bónusz
  • TOP dolgozó és BEKO BEST kitüntetések (külön díjazással)
  • Munkatárs ajánlási program: bruttó 600.000 Ft minden sikeres ajánlás után
  • Izgalmas projektfeladatok, lehetőség a fejlődésre
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Tatabánya