Elektronikai összeszerelő

Adecco

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-12KategóriaManufacturing and ProductionElektronikai összeszerelőTiszta, nyugodt, kiszámítható munkahely Győrben!
Elektronikai összeszerelőAmit kínálunk:
  • Jól kiszámítható műszakmodell 3 műszakban 8 órában
  • Kedvező ösztönző és juttatási rendszer
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria, negyed éves bónusz
  • Főbb feladatok, munkák:
  • Elektronikai alkatrészek munkautasítás alapú összeszerelése
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőség alapú gyártási szemlélet
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Munkavégzés helye:
Győr, Ipari Park
Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.Megosztás

Adecco