Mechanikus karbantartó

Kelly Services

  • Esztergom, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
Amerikai tulajdonú, 50 éve piacvezető nagyvállalathoz, mely elektronikai csatlakozókat kínál leginkább az autóipar számáraMechanikus karbantartó kollégákat keresünk!Ha szeretnél elköteleződni, egy jó hírű támogató csapatban, és a munkáddal értéket teremteni, akkor jelentkezz most!Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbéren felül, havi bónusz, 13. havi fizetés, nettó 15.000 Ft/hó SZÉP kártya juttatás, műszakpótlék (40%), napi egyszeri melegétkezés 250 Ft/ebéd áron)
  • Iskolakezdési utalvány, karácsonyi utalvány, kedvezmények helyi üzletekben, gyáron belül ingyenes edzőterem
  • Fizetési előleg lehetősége
  • Céges buszjáratok Esztergom 40 km-es körzetéből, Felvidékről is
  • Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • A betanulási idő alatt mentori támogatás, átfogó betanítási program
  • Fejlődési lehetőség
  • Azonnali, hosszútávú munkalehetőség
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Géplakatos / szerkezet lakatos / mechatronikai technikus végzettség
  • Automata / félautomata összeszerelő gépek, működésének ismerete
  • Hibakeresési és javítási tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság / precizitás / gyakorlatias hozzáállás
  • 12 órás, több műszak vállalása
Előnyként értékeljük:
  • Hidraulikában, pneumatikában jártasság
  • Hegesztő vizsga
  • Emelőgép vizsga (ollós / karos emelőkocsi, futómacska)
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Alapvető elektromos ismeretek
Feladataid lesznek:
  • Termelőgépek hibáinak feltárása, javítása
  • Kisebb projektek vezetése
  • Alkatrészek, gépegységek felújítása
  • Részvétel a gépátvételeken
Munkavégzés helye: Esztergom, Tyco Electronics Hungary KftJelentkezni önéletrajz küldésével lehet.A Kelly Services jelen helyzetben, mint munkaerő-közvetítő van jelen. Amennyiben jelentkezel, adataid a Kelly Services adatvédelmi szabályainak megfelelően kerülnek feldolgozásra. Kérjük, vedd figyelembe, hogy jelentkezéseddel hozzájárulsz az foglaltakhoz.Cégünk támogatja az esélyegyenlőséget, így jelentkezésed elbírálásakor csak és kizárólag a kvalifikációid számítanak, az elbírálás kimenetelét nem befolyásolja a nemed, vallásod, világnézeted, hovatartozásod, korod, szexuális beállítottságod, valamint nem tekintjük hátránynak, ha megváltozott munkaképességű vagy, mivel lehetőségeink szerint próbálunk ezen a területen is állásokat biztosítani.Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's .As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.