Szerszámkarbantartási vezető _ Fröccsöntési terület

  • Bóly, Baranya
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Multinacionális partnerünk bólyi telephelyére keresünk fröccsöntési területre Szerszámkarbantartási vezető pozícióba új munkatársat!

Főbb feladatok:
  • A gépek meghibásodásának vizsgálata
  • Megelőző szerszámkarbantartások elvégzése
  • Feladatok elosztása, a területhez tartozó csoport vezetése
  • A hibás szerszámok javítása és a meghibásodás kivizsgálása, megelőző intézkedések bevezetése
  • A meglévő eszközök folyamatos fejlesztésének felügyelete
  • Részvétel az új fröccsöntő szerszámok tervezésében és bevezetésében, valamint a megfelelő technológia kiválasztásában
  • A CMMIS naprakészen tartása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fröccsöntött szerszámok karbantartásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Együttműködő, proaktív személyiség
Cég kínálata:
  • Részvétel egy erős európai termelési központtá fejlődésben, kapacitás növekedésben
  • Nemzetközi, dinamikusan fejlődő cég
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér
  • Változatos feladatok, globális projektek
  • Kiemelkedő fizetés + egyéb juttatási csomag
További információ: Horváth-Bükkösdi Fanni (executive search consultant): +36 70 341 9008

Munkavégzés helye: Bóly

Érdekel:

Jobcapital