Nyomástartó berendezés és tartályvizsgáló karbantartási szakértő

MOL Group

  • Algyő, Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 26 napja
Értesz a különböző statikus berendezések karbantartásához, netán az ezekhez kapcsolódó munkafolyamatok kidolgozásában is aktívan részt vettél már?Jelentkezz hozzánkNyomástartó berendezés és tartályvizsgáló karbantartási szakértőnekAlgyőre a Kutatás-Termelés üzletágunkhoz!A vállalatról:Mik lesznek a feladatai a leendő munkatársunknak?
  • Felelős a KT Termelés MOL felszíni technológiáin található statikus berendezések karbantartási folyamatainak kialakításáért, a megvalósításhoz szükséges módszerek, szabályzatok, normatívák, munkafolyamatok kidolgozásáért.
  • Felelős a KT Termelés MOL karbantartási rendszerének és folyamatainak működtetéséért, fejlesztéséért és egységesítéséért.
  • Közreműködik az anyag és szolgáltatás beszerzési munkafolyamatokban.
  • Közreműködik a KT Termelés MOL felszíni Folyamatos működés biztosító és egyedi projektek megvalósításával összefüggő előkészítési, végrehajtási és ellenőrzési feladatokban.
  • Szakmai támogatást nyújt a karbantartási és beruházási feladatok döntés előkészítéséhez.
  • Elvégzi, dokumentálja és nyilvántartja a szakmai illetékességébe tartozó nyomástartó edények és atmoszférikus tartályok szakértői vizsgálatait, valamint emelőgépek ügyintézői feladatait, koordinálja az ehhez kapcsolódó hatósági ügyintézést a vonatkozó jogszabályi előírásoknak megfelelően.
  • Felelős a vállalati minőségpolitika céljainak alárendelt munkavégzésért, a minőségirányítási és MEBIR folyamatok betartásáért és fejlesztéséért.
Ami a munkakör elnyeréséhez szükséges:
  • Műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Hatósági elvárások, szabályok ismerete
  • Min. 5 év szakmai releváns tapasztalat
  • Tartályvizsgálói tanúsítás, anyagvizsgálati tanúsítás (VT2, PT2), emelőgép ügyintézői képesítés megléte előnyt jelent!
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) alkalmazások gyakorlott használata
  • Angol nyelv ismerete nem szükséges, előnyt jelenthet
  • „B” kategóriás vezetői engedély
Amit ajánlunk:
  • Lehetőség Magyarország első számú munkáltatójánál dolgozni
  • Barátságos, nyitott munkakörnyezetet
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetéssel
  • Évi bruttó 800.000 Ft Cafeteria
  • Stabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségek
  • Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként
  • Szakmai és egyéb képzések biztosítása
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
  • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
  • Wellbeing juttatások az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
  • Bejárási támogatás

MOL Group