Műszaki mérnök, technikus

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Feladatok
  • Új gépek telepítésével kapcsolatos projektekben való részvétel (alkalmanként utazással jár)
  • Saját termékek megismerése és terméktámogatása
  • Automatika rendszerek beüzemelésén való részvétel
  • Műszaki kérdések egyeztetése ügyfelekkel
  • Együttműködés a megrendelőkkel és alvállalkozókkal
Elvárások
  • Villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy elektrotechnikusi végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás (műszaki dokumentáció értése szintjén)
  • Erősáramú és vezérlés technikai ismeretek
  • Microsoft Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Fejlődési vágy
  • Határozottság, jó szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent
  • Mechanikai ismeretek
  • Villanyszerelői tapasztalatok
  • Frekvenciaváltóban és motorokban szerzett szakmai tapasztalatok
  • Épületautomatikai ismeretek
  • Társalgási/tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk
  • 8 órás munkaidős foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Céges autó
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon, irodaszerek stb.)
  • Családi környezet
Munkahelyi extrák
  • Ingyen kávé, üdítő

Állásportál