Pénzügyi vezető - Orosháza

Man at Work

  • Orosháza, Békés
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
Állás leírásaFeladatok:
  • A pénzügy-számvitel-kontrolling szakterületek tevékenységének koordinálása, felügyelete, ellenőrzése
  • Beszámolás és könyvelés a magyar és az IFRS számviteli elvek szerint
  • A pénzügyi csapat (4 fő) vezetése, napi feladatainak koordinálása és szakmai támogatása
  • Pénzügyi belső szabályzatok folyamatos frissítése
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel és a belső társosztályokkal
  • Pénzügyi zárások, költségkalkulációk, adózás
  • Konstruktív pénzügyi javaslatok megfogalmazása, pénzügyi kérdések megoldásában szoros együttműködés az ügyvezetővel és az anyavállalattal
  • Ha szükséges, úgy a napi operatív teendők ellátása
Elvárások:
  • Közgazdász diploma és mérlegképes könyvelői végzettség
  • Külföldi tulajdonú gyártó cégnél szerzett legalább 5-10 év szakmai és legalább 1-2 év kifejezetten vezetői pozícióban szerzett tapasztalat (pénzügy/kontrolling/számvitel szakterület(ek)en)
  • IFRS számviteli ismeretek a gyakorlatban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Microsoft Office eszközök továbbá valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Dinamikus, ambiciózus személyiség, nagyfokú önállóság
A munkáltató ajánlata:
  • Szakmai tapasztalattól függő bér megegyezés szerint
  • Cafeteria
  • Teljesítménybónusz
  • Bejárás támogatás
  • Nemzetközi környezet, családias hangulat
A munkavégzés helye:
OrosházaA munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó Partnere részére keresi az új kollégát.

Man at Work