KÜLKERESKEDELMI ASSZISZTENS FRANCIA NYELVTUDÁSSAL

Beck & Partners

  • Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 26 napja
Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásávalés emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:KÜLKERESKEDELMI ASSZISZTENS FRANCIA NYELVTUDÁSSALAmit Partnerünk kínál Neked:
  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Meglévő export partnerkörrel való kapcsolattartás
  • Beérkező rendelések teljes körű lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Reklamációk ügyintézésében való részvétel
  • Kintlévőségek kezelésében történő részvétel
  • Együttműködés az export üzletkötőkkel és társosztályokkal
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Legalább középfokú iskolai végzettséged van
  • Tárgyalóképes FRANCIA nyelvismerettel rendelkezel
  • Van tapasztalatod adminisztratív munkavégzésben
  • Ügyfélorientált vagy
  • Gyors és pontos munkavégzés jellemez
  • Szereted az önálló feladatokat (betanulást követően)
Előnyt jelent:
  • Közép- vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Navision program ismerete
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, hétfőtől péntekig 08:30-17:00
Munkavégzés pontos helye:
  • 6300 Kalocsa, Anda utca 3-5.
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!