Key Account Manager (üzletfejlesztési szakértő)

JOB Személyzeti Tanácsadó

  • Taksony, Pest
  • Alkalmi
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Elvárt képességek angol nyelvtudás kiváló kommunikációs készség Értékesítési tapasztalatSzükséges nyelvtudás angolBevezetőPartnerünk, a robot- és automatizáció-technológia szakértőjeként az egyik vezető ipari robotgyártó, részére keresünk Key Account Manager pozícióba üzletfejlesztési szakértőt.Főbb feladatok
  • Bérgyártó kapacitás értékesítése;
  • új üzleti partnerek felkutatása elsősorban külföldön;
  • partnerek igényeinek feltérképezése, ajánlatok nyomon követése, tárgyalások és üzletkötések lebonyolítása;
  • üzletszerzési folyamatok fejlesztése;
  • szerződés- és árazás menedzsment, projektmenedzsment;
  • értékesítési- és marketing terv fejlesztése;
  • versenytársak és piaci trendek nyomon követése;
  • a vállalat képviselete konferenciákon, kiállításokon.
Munkakör betöltésének feltételei
  • Felsőfokú végzettség (mérnök-közgazdász, kereskedelem vagy műszaki szakirányú diploma előny);
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat üzletfejlesztési vagy értékesítő területen;
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (napi szintű használat);
  • erős pénzügyi modellezési és elemzési készség;
  • célorientált és önálló munkavégzés, határozott fellépés, proaktivitás;
  • innovatív szemlélet;
  • utazási hajlandóság.
Pályázás során előnyt jelent
  • Ipari gépgyártásban, lemezmegmunkálásban, hegesztésben szerzett tapasztalat;
  • német vagy olasz nyelvismeret.