Csoportvezető

First Job

  • Vas
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Vas megyei partnerünk részére keresünk CSOPORTVEZETŐ pozícióba azonnali kezdéssel munkavállalókat!Munkavégzés helye: Vas vármegyeQID0305 Csoportvezető Vas vármegyeElvárások
  • Min. középfokú végzettség
  • Számítógépes alapismeretek
  • Jó műszaki érzék
  • Terhelhetőség, több műszak vállalása
  • Sorvezetői, csoportvezetői vagy műszakvezetői tapasztalat
Előnyök
  • Vas vármegyei lakhely (Jánosháza, Sárvár, Celldömölk, Pápa környéke)
Feladatok
  • Termelésben területen dolgozó munkavállalók irányítása
  • Árukészlet előkészítése, ellenőrzése
  • Vezetői és egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása
Juttatások
  • Versenyképes bér
  • Magas prémiumok
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Karrierlehetőség, állandó képzések
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

First Job