Recruitment Specialist / Toborzási Specialist-Hungary Szeged

BYD

  • Szeged, Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Job Description / Munkaköri leírás
  • Coordinate and compile recruitment needs of various departments based on current establishment and business development requirements, and formulate annual personnel recruitment plans. / Az aktuális létszám és üzleti fejlesztési igények alapján koordinálja és összesíti az egyes osztályok toborzási igényeit, éves munkaerőfelvételi tervet készít.
  • Establish and improve the company's recruitment process and system. / A vállalat toborzási folyamatát és rendszerét kiépíti és továbbfejleszti.
  • Responsible for the end-to-end recruitment process of the company, including but not limited to posting job advertisements, screening resumes, scheduling interviews, issuing offers, and handling onboarding. / Felelős a teljes körű toborzási feladatokért, ideértve, de nem kizárólag a toborzási hirdetések közzétételét, az önéletrajzok kiválogatását, az interjúk szervezését, ajánlatok kiadását és a beléptetési feladatokat.
  • Plan, develop, maintain, and expand recruitment channels to ensure an adequate quantity and quality of talent necessary for the company's business development. Develop and maintain school-enterprise relationships, conducting school-enterprise cooperation to meet campus recruitment needs. / A toborzási csatornák tervezését, fejlesztését, karbantartását és bővítését végzi, hogy biztosítsa a vállalat üzleti fejlődéséhez szükséges elegendő és minőségi személyzetet. Iskolai kapcsolatokat alakít ki és tart fenn, iskolai együttműködéseket hoz létre a campus felvételi igények kielégítése érdekében.
  • Participate in organizing and executing various talent market and on-site recruitment activities. / Részt vesz különböző tehetségpiaci és helyszíni toborzási események szervezésében és lebonyolításában.
Qualifications / Elvárások
  • Bachelor's degree or above, with at least 3 years of recruitment experience. / Legalább alapfokú diplomával rendelkezik, legalább 3 év toborzási területen szerzett tapasztalat.
  • Experience in the manufacturing industry, involved in the recruitment of blue-collar workers, technicians, or engineers is preferred. / A gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent, részt vett kézművesek, technikusok vagy mérnökök toborzásában.
  • Fluent in Hungarian, with English or Chinese as working language. / Folyékony magyar nyelvtudás, munkanyelvként angolul vagy kínaiul beszél.
  • Possess cross-cultural communication skills and affinity. / Képes a kultúrák közötti kommunikációra és kapcsolatteremtésre.
  • Positive mindset, enthusiasm for work, strong resilience, and adaptability. / Pozitív gondolkodás, munkakedv, erős ellenálló képesség és alkalmazkodóképesség.
Company Name / Cég neveBYD Company Limited / BYD Auto Hungary Korlátolt Felelősségű TársaságType of Work / Munka TípusaFull time / Teljes munkaidőGeneral working hours / Általános munkarendWork Place / Munkavégzés helyeSzegedCompany information / Céginformáció
BYD is one of China's most innovative and technologically sustainable companies, developing and manufacturing hundreds of different private label product lines within four industrial sectors. Founded in February 1995, after more than 25 years of rapid growth, it has established more than 30 industrial parks worldwide and achieved significant market positions. From energy generation and storage to applications, BYD is committed to zero-emission energy solutions. /A BYD Kína egyik leginnovatívabb és technológiailag legfenntarthatóbb vállalata, amely több száz különféle sajátmárkás termékcsaládot fejleszt és gyárt négy ipari ágazaton belül.1995. februárjában alakult, több mint 25 évnyi gyors növekedés után több mint 30 ipari parkot hozott létre világszerte, és jelentős piaci pozíciókat ért el. Az energiatermeléstől és tárolástól az alkalmazásokig a BYD elkötelezett a zéró kibocsátású energiamegoldások mellett.As the first overseas subsidiary of BYD group, our main focus is to provide European customers with new energy vehicles, rechargeable batteries, solar panels, energy storage systems and other new energy products, as well as related after-sales services.

BYD