Új gépjármű értékesítő

Mihalek Vezetői Tanácsadó

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
Magyarország egyik meghatározó, több autómárkát magába foglaló, sok milliárd forintos forgalommal rendelkező autóértékesítési és márkaszerviz tevékenységet végző cégcsoportjához keresünk Új gépjármű értékesítő pozícióba kollégátAmennyiben Ön képes akár a potenciális ügyfél saját nappalijában is értékesíteni a több tízmillió Forint értékű autót, akkor Ön a mi emberünk.Feladatok:Prémium gépjármű értékesítés, szolgáltatások ajánlása és ügyintézése;
Ügyfelek, érdeklődők udvarias, magas színvonalon történő kiszolgálása;
Vásárlói élmény folyamatos biztosításaAjánlatok készítése, utókövetéseA cég és a márka hiteles, szakmai képviseleteAz ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása
A cégvezető felé beszámolók, riportok készítéseGépjármű átadási dokumentáció elkészítéseÉrtékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzéseElvárások:Minimum középfokú végzettség;
Értékesítésben szerzett tapasztal
Kiváló kommunikációs készség;
Eredményorientált, kereskedői szemlélet;
Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
Kulturált megjelenés, határozott fellépés, értékesítői véna;
B kategóriás gépjármű vezetői engedély, vezetési rutin;Előny:Gépjármű értékesében szerzett tapasztalat, de nem feltételAmit kínálunk Neked:teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyt
havi fix + bónusz
a munkakörhöz betanítást biztosítunk
színvonalas munkakörülményeket (autószalon)
ha munkavállalónk leszel, All You Can Move kártyát biztosítunk neked
házon belüli karrierlehetőség
család- és egészségtámogató vállalatként számos béren kívüli lehetőséget kínálunk
a vállalatunk szolgáltatásaink kedvezményes igénybevételeMunkavégzés helye: X. kerület, Budapest

CV Online