Termelési operátor (Jászfényszaru)

Work Force

  • Jászfényszaru, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Elvárt képességek Gyártási//termelési tapasztalat fröccsöntés vagy extrudálási tapasztalat angol nyelvtudásSzükséges nyelvtudás MagyarRövid leírásJász-Nagykun-Szolnok megyében található partnercégünknek keresünkTermelési operátorokat azonnali kezdéssel!Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
  • Munkahelyi biztonsági utasítások betartása a biztonsági eljárások és a munkautasítás szerint
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • A munkaterületi gépek, berendezések biztonságos üzemeltetése, karbantartása
  • Az elvégzett munka ellenőrzése, szabályozása
  • Napi ellenőrzések végrehajtása, munkajelentések, ellenőrzőlapok kitöltése
  • Polimer szűrőtisztítási tevékenységek elvégzése, polimer szűrők cseréje és összeszerelési folyamata
  • A munkakörnyezet és a gépek tisztántartása
  • Az összes folyamatparaméter betartása és megértése
  • Filmszünet, sávszünet és a TDO tisztítása film eltávolítása céljából
  • Megérti és betartja az összes biztonsági előírást, amikor a gyár bármely területén dolgozik
  • Az intelligens gépek kezelése, figyelembe véve az OHS gyakorlatokat és követelményeket
  • A minőségirányítási tervnek megfelelően alapvető filmtesztek végzése
Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
  • Középiskolai végzettség
  • 2-5 év gyakorlat termelési területen: hasítás, extrudálás vagy hasítás, csévélés vagy hasítás, bevonatolás
  • 4 műszakos munkarend vállalása (3 nap 12 órás munkanap, 3 nap pihenő)
Mit kínálunk?
  • Versenyképes fizetés+bérpótlékok
  • Ingyenes napi egyszeri meleg étkeztetés
  • Bejárási támogatás: 30 Ft/km
  • Ingyenes buszjáratok több településről: Hatvan, Tura, Boldog, Jászberény, Pusztamonostor
Előny
  • Angol nyelvtudás
Jelentkezés módjaAmennyiben a munkalehetőség felkeltette az érdeklődését,kérjük, küldje el nekünk jelentkezését alább a „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva és csatolja önéletrajzát.Vagy hívja a +36 20 274 2352-es számot!

Work Force