Zalahalápi boltunkba 6 órás eladót felveszünk. eladó-pénztáros

  • Zalahaláp, Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Zalahalápi élelmiszer boltunkba 6 órás eladó-pénztárost felveszünk.Feladatok:
vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása
áru csomagolása, termékek árazása, polcok feltöltése áruátvétel,
rakodás, raktározás termékek esztétikus elrendezése,
a bolt rendben tartása kassza kezelése közreműködés a leltározásban.Elvárások:
jó kommunikációs készség,
kereskedelmi érzék barátságos, vevőorientált fellépés,
pontos lendületes munkavégzés elhivatottság, felelősségtudat.Amit kínálunk:
azonnali kezdés
biztos, hosszú távú munkalehetőség
vidékieknek utazási költségtérítés.További részletek: 30/635-2283 telefonszámon.GDPR adatkezelési tájékoztató a www.mecsekfuszert.hu oldalon megtekinthető.Önéletrajzot nem őrzünk meg, pályázat lezárása után megsemmisítjükFontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)Adatlap Ár: 0 Ft
Település:
Fizetés: Fizetés (fix bér)
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Állás típus: Kereskedelem
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: eladó-pénztáros
Feladás dátuma: 2024.02.16
Eddig megtekintették 21 alkalommal

Apróhirdetés ingyen