Irány Ausztria Pályázható vendéglátós munkák

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Ár: 570.000 FtKedves Érdeklődő!
Az elején had hívjam fel a figyelmed, német nyelv tudás minimum alap, kommunikációs szinten elvárt a pályáztatás sikerességéhez. Kérem nyelvtudás nélkül NE keress!
Ha úgy gondolod, hogy az álmaid eléréséhez több pénzre van szükséged és azt külföldi munkavállalással szeretnéd megszerezni, akkor keress fel!A munkakereséshez szükséges minden információt megosztok Veled. 20 szezonos tapasztalattal tudom, hatalmas feladat elindulni.
Először én is segítséggel kerültem ki, és most a segítő kezemet nyújtom Neked.
Csak annyit kell tenned, hogy felveszed velem a kapcsolatot, elküldöd
- német nyelvű önéletrajzod
- motivációs leveled (segíteni fogok mit írj bele)
Én pedig megteremtem a kapcsolatot 15 000 db ausztriai vendéglátó egységgel, amely 15 000 esélyt jelent számodra, hogy megtaláld azt a munkát, amivel elérheted az álmaid!Pozíciók:
- mosogató
- konyhai kisegítő
- házmester
- szobalány/szobafiú
- felszolgáló
- pincérsegéd/reggeliztető pincér
- szakács
- szakácssegéd/reggeliztető szakács
- bártender
- recepciósElvárások:
kisegítő pozíciókhoz:
- kommunikáció képes német nyelvtudás legalább A2
szakmákhoz
- erős legalább B1-B2 német nyelvtudás
- szakmákhoz szakirányú végzettség/tapasztalat
- terhelhetőség
- monotonitástűrés
- csapatszellemAmi rád vár:
Bejelentett heti 6 nap 48/54 órás munkarend
Szállás-ellátás: Biztosított!
Munka időtartama: azonnali kezdés
Várható fizetés (pozíciótól,nyelvtudástól,tartománytól,heti óraszámtól függően)
€1300-1700 nettó + 13.,14. havi fizetés
Bizonyos esetekben ingyen szállás és ellátás
Adó visszatérítés és családi pótlékFordulj Hozzám bizalommal!
Jelentkezz! Küld el német nyelvű önéletrajzodat pontos elérhetőségekkel,valamint a kívánt pozíció megjelölésével alábbi címre!
E-mail: info@jobs4hotel.hu
Jelentkezhetsz a honlapon is!
https://jobs4hotel.hu/Fontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)TulajdonságokTelepülés:
Fizetés: Fizetés (fix bér)
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Ausztriában
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Feladás dátuma: 2024.02.20
Eddig megtekintették 1046 alkalommalKülföldi munka rovaton belül a(z) "Irány Ausztria Pályázható vendéglátós munkák" című hirdetést látja. (fent)HASONLÓ KERESÉSEK:Kapcsolat a hirdetővelTelefonszám: +36209668717 További telefonszámok megtekintéséhez és az oldal teljes működéséhez kapcsolja be böngészőjében a Javascript-et!ÜzenetE-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kéremÖn neve:*E-mail címe:*Telefonszáma:Az üzenet:*Írja be a képen látható számokat:
  • Kötelezően kitöltendő adat.
Globaling Kft.BejelentkezésE-mail címeJelszavaElfogadom az (módosult: 2021.01.06.) és a (módosult: 2021.01.06.)A megadott e-mail cím vagy jelszó nem érvényes, vagy lejárt. Elfelejtette vagy lejárt a jelszava?

Apróhirdetés ingyen