Solution Architect

Beko Engineering

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
Pozíciócsoport:InformatikaiKarrierszint:Gyakorlattal rendelkezőMunkavégzés helye:BudapestMunkavégzés jellege:Nincs megadvaVégzettség:FőiskolaNyelvismeret:Középfok C - AngolKategória:Bank, Biztosítás, BrókerElemzés*termékfejlesztés * gépészeti és villamos tervezés * gyártástámogatás * szoftverfejlesztés és tesztelés *rendszerszervezés * SW projektvezetés * szoftver-architektúra tervezés * minőségbiztosításMI VAGYUNK A BEKO:Cégünk az ausztriai BEKO Holding cégcsoport leányvállalata, amely közel 130 IT és mérnök-szakember összefonódó tudásával több, mint három évtizede fejleszt innovatív megoldásokat az ipar számos területén.HOL KÍNÁLUNK ÁLLÁSOKAT?
  • Ügyfeleink helyszínén
  • Belső Kompetencia Központjainkban
MIÉRT A BEKO?Projektek közötti átjárhatóság * előrelépési lehetőségek *nagyfokú rugalmasság * home office lehetőség a projekt függvényében * 13. havi jutalom * stabilitás * emberközpontúság * képzések, tréningek * BEKO-díjak * folyamatos céges kommunikáció * nyereményjátékok * vállalati eseményekELISMERÉSEINK:Solution Architect (banki/pénzügyi háttérrel)Széleskörű tapasztalattal rendelkezel a pénzügyi szektorban Architectként? Szívesen vennél részt banki fejlesztésekben és csatlakoznál egy most épülő csapathoz? Ha a válaszaid igen, akkor csatlakozz hozzánk Solution Architect pozícióban.Milyen feladatok várnak rád?
  • Üzleti elemző kollégáktól érkező igények értelmezése és megoldások kidolgozása specifikációk alapján
  • Modul/funkció bontás tervezése és megvalósítása együttműködve az Enterprise Architect csapattal
  • Adatáramlási folyamatokot kidolgozása és UML modell alapú tervezése
  • Banki folyamatok és értkelések támogatása Solution Architectként
  • Változáskezelési folyamatok segítése, telepítési, release kezelési folyamatokba illesztése integrációs szempontokból
  • Felhő alapú és on-premise jellegű megoldásrészek és folyamatbeli együttműködések tervezése,
  • Szoros együttműködés az üzemeltetési területtel, üzleti elemzőkkel és Enterprise Architect kollégákkal
Milyen háttérre lesz szükséged a feladatok elvégzéséhez?
  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági területen szerzett végzettségre
  • Legalább 5 éves Solution Architect pozícióban, pénzügyi vagy banki szektorban szerzett tapasztalatra
  • .NET technológiák ismeretére
  • Camunda, BPMN 2.0 programokban szerzett gyakorlatra
  • SQL ismeretekre és Data Flow tapasztalatra
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudásra szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodásra és kiváló rendszerszemléletre
Előny:
  • TOGAF ismeret előny
Miért csatlakozz hozzánk?
  • Stabil, osztrák hátterű vállalat, idén 34 éves múlttal Magyarországon
  • Versenyképes fizetés + br. 36.000 Cafeteria/hó + 13. havi juttatás
  • Szakmai képzések egyéni igények alapján, soft skill és nyelvi képzések 😎
  • Egyéni coaching lehetőség céges kereteken belül
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények 🎈🎄
  • 5 évente jubileumi bónusz
  • TOP dolgozó és BEKO BEST kitüntetések (külön díjazással)
  • Munkatárs ajánlási program: bruttó 600.000 Ft minden sikeres ajánlás után
  • Izgalmas projektfeladatok, hosszútávú lehetőség a fejlődésre
Munkavégzés helye:
  • Budapest (13. kerület)
  • Home Office lehetőség 2-3 nap/hét