Sorvezető

Pannon-Work

  • Szenna, Somogy
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
SzennaKönnyűiparAlumínium csomagolóanyag gyártással foglalkozó partnerünk sorvezető kollégát keres.Főbb feladatok
  • Termelési folyamatok ellenőrzése, elvárt termelési mutatók (mennyiségi és minőségi) számonkérése
  • Gépkezelők napi feladatainak ellenőrzése
  • Napi termelési tervek végrehajtása/végrehajtatása, termelékenység növelése, termelési selejt csökkentése
  • Hozzá beosztott munkavállalók munkaidejének megszervezése, dokumentálása, szabadságok kiadása és nyomon követése, műszakos munkarend kidolgozásában aktív részvétel.
Munkakör betöltésének feltételei
  • Középfokú végzettség
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
Amit megbízónk kínál
  • Alapbér+ kiemelt műszakpótlék
  • Havi bónusz
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 31 500 Ft
  • 13. havi fizetés
  • Céges buszjárat
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Műszaki végzettség
Elérhetőség/Jelentkezés
  • Jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva adhatja be.

Pannon-Work