Járműfejlesztő mérnök (szoftverfejlesztői)

MÁV

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 22 napja
A vonat nem vár, de mi téged igen, ha szeretnél egy profi csapat tagjává válni! Téged várunk, ha van már tapasztalatod és megfelelő végzettséged.Pályakezdő vagy? Nem gond! Hozd magaddal szaktudásodat, mi pedig adjuk neked a biztos hátteret!Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója ajánlotta számodra, jelentkezésed után lépj a Munkavállalói ajánlási program menüponthoz, majd töltsd ki a MAP ajánlószelvényt.Új munkatársunk feladatai lesznek
  • vasúti jármű alrendszerek gyártása és korszerűsítése során mikroprocesszoros vezérlésű és PLC alapú vezérlésekhez tartozó működtető és diagnosztikai szoftverek kifejlesztése
  • műszaki támogatás nyújtása az ajánlati költségkalkulációk készítéséhez
  • szoros együttműködés a hardware tervezőkkel és járműtervező villamos mérnökökkel
  • meghatározza és kidolgozza a vizsgálati, tesztelési programot, valamint egyezteti a végrehajtási szervezettel
  • részvétel a kifejlesztett szoftverek tanúsítási és engedélyeztetési folyamatában, az ahhoz szükséges dokumentációk elkészítése
  • a fejlesztésekhez kapcsolódó műszaki dokumentáció elkészítése, úgymint szoftverspecifikáció, műszaki leírás, működési és kezelési utasítás, valamint hibaelhárítási útmutató
  • prototípus készülékek, járművek üzembe helyezésének helyszíni támogatása, esetenként részvétel futópróbákon
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • diplomával igazolt műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Előnyként értékeljük
  • középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • MÁV-VOLÁN csoporton belül fennálló munkaviszony
  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • hardware tervezési ismeretek, Altium nyomtatott áramkör tervező szoftver ismerete
  • villamos mérnöki ismeretek, ePlan villamos áramkör tervező szoftver ismerete
  • C# és/vagy C++ és/vagy C programozási nyelvek ismerete
Amit ajánlunk
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatási csomag (havonta önkéntes nyugdíjpénztári támogatás és egészségpénztári tagdíj-kiegészítés, éves munkavállalói lojalitás elismerés)
  • vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is (belső szabályozás szerint)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása
Munkavégzés helyeBudapestMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adSzauer Anett +36 (30) 955 1363Jelentkezés határideje2024. 04. 30.Vállalati bemutatkozóA MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. az ország egyik legjelentősebb járműgyártással és az ahhoz kapcsolódó járműtervezéssel, valamint vasúti járműjavítással foglalkozó vállalata. Tevékenységi körébe tartozik ezen kívül személy és teherszállító kocsik fővizsgákkal, főjavításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, a vasúti vontató-, és vontatott járművek és jármű részegységek karbantartása, nagyjavítása és gyártása. Célunk, hogy a több mint 165 éves vasút-gépészeti tapasztalatunk, valamint a folyamatos fejlesztéseink révén biztosítsuk a magas szintű termelési tevékenységet a folyamatos és biztonságos vasúti közlekedés érdekében.

MÁV