MÉRNÖKSÉGI VEZETŐ (R&D)

Beck & Partners

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Ügyfelünk egy magyar tulajdonban lévő távközlés tervezéssel, valamint kutatás és fejlesztéssel foglalkozó magáncég. K+F üzletáguk egy saját innovatív elektronikai eszköz kifejlesztésén és gyártásán dolgozik. Ennek koordinálására és támogatására reagálva növekednek és nyílik náluk új,MÉRNÖKSÉGI VEZETŐ (R&D)pozíció.Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Műszaki, mérnök csapat irányítása a fejlesztések során, határidők, ütemtervek betartatása
  • Gyártáselőkészítési folyamat hatékony menedzselése
  • Külsős együttműködések kezelése: elektronikai gyártó, fröccsöntő, szoftveres cégekkel kapcsolattartás
  • Projekttervek és szerződések készítésében való részvétel
  • Társterületekkel való kooperáció
  • Beszámolók készítése a vezetőség részére
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Mérnöki végzettség, preferáltan villamosmérnök vagy gépészmérnök, műszaki részletek átlátása
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat termékfejlesztés, gyártáselőkészítés, piacra vitel, projektmenedzsment folyamatokban
  • Mérnök csapat irányításában szerzett gyakorlat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Műszaki beállítottság, határozott és céltudatos vezetői szemlélet
Előnyt jelent:
  • Embedded fejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Python, C nyelv, mikrovezérlők ismerete
Amit kínálnak:
  • Piacképes alapbér
  • Egyéni teljesítmény alapú bónusz
  • Széchenyi kártya cafetéria
  • Munkába járás támogatása
  • Modern, új munkakörnyezet biztosított parkolóhely
  • Befogadó csapat, családias légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest 19. kerület (Shopmark közelében)
Munkaidő:
  • H-P 8:00 - 16:30
Amennyiben szívesen csatlakoznál egy növekvő vállalathoz, egy új termék fejlesztésének és piacra vitelének támogatásához, várjuk frissített önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!