Customer Service Trainee

Dana

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A munkakör célja:Részvétel olyan jelenleg futó és a jövőben induló projektekben és folyamatokban, melyek folyamatos tanulási lehetőséget nyújtanak és hozzájárulnak a gyakornok magas fokú szakmai fejlődéséhez.Feladatok és elvárások:FELADAT:
  • Vevőkkel való kapcsolattartás támogatása
  • Megrendelésekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Technikai változásokkal kapcsolatos jelentések követése
  • Kiszállítási terv napi frissítése
  • Kiszállítandó termékek súly és méret kalkulációja
  • Nyilvántartások kezelése
ELVÁRÁSOK:
  • Aktív nappali tagozatos egyetemi, főiskolai szakirányú tanulmányok
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Harmadik nyelv ismerete előnyt jelent
  • SAP ismerete előny
  • Heti min. 3 munkanap vállalása
Amit leendő munkaadója kínál:
  • Az elméleti tudás gyakorlati elmélyítése
  • Multinacionális vállalati kultúra megismerése
  • Fiatalos, lendületes, motivált csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes gyakornoki bérezés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
Join our team of 40,000 problem solvers who are fostering a culture of innovation by leveraging the diverse perspectives of our global team. We believe in facing challenges head-on by finding opportunity and uncovering possibility, where roadblocks and barriers become targets instead of obstacles. We are One Dana with limitless opportunity.Our Values
  • Value Others
  • Inspire Innovation
  • Grow Responsibly
  • Win Together

Dana