Gépmester 4 műszakban 12 órás munkarendben Szegeden

Trenkwalder Group

  • Szeged, Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 20 napja
Műanyag granulátum-gyártó gépsorok beállítása, kezelése és működtetése.
Termék-átállások előkészítése, gépsorok teljes körű takarítása, gyártási szériák elindítása.
Legyártott termékek ellenőrzése, csomagolása, raktározásra történő előkészítése.
Elvégzett feladatok dokumentálása.
Eszközök, berendezések és a gépsorok környékének folyamatos tisztántartása.
Gyártási paraméterek folyamatos ellenőrzése és a stabil gyártás biztosítása.Elvárások / RequirementsMegbízható és a munkájára igényes.
Hajlandóság a tanulásra és a munkavégzésre vonatkozó szabályok elsajátítására.
Szabályzatokban foglaltaknak és a műszakvezető utasításainak megfelelően kell elvégezni a munkát.
Hosszútávú munkalehetőséget keresünk.
Legyen kitartó.Amit nyújtunk / BenefitsA munkavégzéshez szükséges teljes munkaruházatot biztosítjuk.
Egyértelmű leírások és szabályzatok segítik a munkavégzést.
Részletes betanítási és oktatási program.
Hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű munkaszerződéssel.
Ha még nem rendelkezik targonca jogosítvánnyal, akkor nálunk ingyen megszerezheti.
Autós bejárás esetén 30 Ft/km támogatás
Helyközi bérlet 86%.
Cafetéria negyedéves kifizetéssel
Betanítás alatt is teljes fizetés
Targonca jogosítvány megszerzését biztosítjuk

CV Online