BESZERZŐ

Beck & Partners

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 10 napja
Megbízónk több mint egy évtizedes múlttal rendelkezik a műanyag lapok és félkész termékek gyártásában és forgalmazásában. Kiskereskedelmi águk termékkínálata elsősorban a lakossági piacot, nagykereskedelmi ágazatuk pedig az építőipar és reklámipar igényeit fedik le. Számukra keresünk olyan szakértőt aki hozzájárul ahhoz, hogy továbbra is kiváló minőségű és versenyképes árú anyagokat tudjanak biztosítani ügyfeleik számáraBESZERZŐpozícióba.Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Alapanyagok és segédanyagok hatékony beszerzése
  • Árképzési tárgyalások lebonyolítása, aktív részvétel a szerződéskötésekben
  • Beszerzési folyamatok hatékony kezelése, határidők nyomonkövetése
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése és optimális készletszint biztosítása
  • Szállítói kapcsolatok ápolása
  • Reklamációk kezelése
  • Beszerzési stratégiák kidolgozása
  • Költséghatékonyság optimalizálása
  • Aktív részvétel a kereskedelmi vezető támogatásával és társterületek együttműködésével a vállalati célok elérésében
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Gazdasági vagy műszaki területen szerzett végzettség
  • Legalább 3 éves direkt beszerzői tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban a beszállítói kommunikációhoz
  • Haladó Excel ismeretek, vállalatirányítási rendszer használatában szerzett jártasság (SAP)
  • Precizitás, rendszerszemlélet, kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismeret
  • Készlettervezési tapasztalat
Amiért szeretsz majd velük dolgozni:
  • Stabil vállalati háttér
  • Piacképes alapbér, mely cafetériával és éves bónusszal egészül ki
  • Munkábajárás támogatása
  • Igényes munkakörnyezet és munkaeszközök biztosítása
  • Barátságos légkör, segítőkész munkatársak
Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerület
Munkaidő:
  • Hétköznap 8:00 - 16:30
  • Heti 1 nap Home Office lehetőséggel
Ha szakértő vagy a beszerzés területén, várjuk frissített önéletrajzodat a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Beck & Partners

Hasonló állások

  • Beruházási projekt beszerző

    Randstad

    • Budapest
    Inspiráló munkakörnyezet egy dinamikusan fejlődő vállalatnál. Munkába járás támogatása és heti kétszeri home office lehetőség. Kihívásokkal teli, változatos feladatok és fejlőd…
    • 5 napja
  • Stratégiai beszerző

    Richter Gedeon

    • Budapest
    Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához! Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy s…
    • 16 napja
  • BESZERZŐ

    Beck & Partners

    • Budapest
    Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group csapata. Hozzájuk keresünk új munkatársakat VIII. kerületi üzemükbe az alá…
    • 15 napja