CNC gépkezelő

HPO HUNGARY KFT.

  • Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok
  • 3.300 Ft/óra
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
  • Fanuc és Siemens vezérlésű CNC gépek folyamatos működésének biztosítása
  • Beállítások, szerszámcserék
  • Szükség esetén korrekciók elvégzése
  • Gyártás során az alkatrészek mérése ellenőrző eszközökkel és mérőeszközökkel
  • Napi termelési adatok adminisztrációja
  • Műszaki szakirányú végzettség
  • Fémiparban, CNC operátorként szerzett szakmai tapasztalat
  • Mérőeszközök és mérési technikák ismerete
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Végzettségtől és tapasztalattól függő versenyképes bér!
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség!
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.
  • SZÉP kártya havi nettó 30.000 Ft/hó
  • Havi jelenléti bónusz bruttó : 14.000 Ft/hó
  • Túlóra vállalásánál extra bónusz
  • Év végi bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Dolgozói ajánlási program
  • Fejlődési lehetőség: Műszakvezető
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények

Profession

Hasonló állások

  • CNC gépkiszolgáló, élhajlító

    Trenkwalder Group

    • Tápiószőlős, Pest
    munkadarab rajz előkészítése, adatok egyeztetése beálló darab gyártása rajznak megfelelően gyártás közben előírt ellenőrzések elvégzése, dokumentálása, szükség esetén méretek utá…
    • 2 hónapja
  • CNC megmunkáló

    MÁV

    • Jászkisér, Jász-Nagykun-Szolnok
    Mindig is szerettél volna vasúti környezetben dolgozni? Ha így van, jelentkezz hozzánk, várunk a csapatunkba. Új munkatársunk feladatai lesznek CNC vezérlésű szerszámgépek k…
    • 1 hónapja
  • Gépkezelő Jászfényszarun

    Trenkwalder Group

    • Jászfényszaru, Jász-Nagykun-Szolnok
    Szakmunka, fizikai munka gépkezelő / gépbeállító…
    • 1 hónapja