Szakács

Fricska Etterem Kft.

  • Veszprém
  • 2.500 Ft/óra
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Az ételeink magas színvonalon, receptúra szerinti, szenvedéllyel történő elkészítése;
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása;
  • Konyhai berendezések üzemeltetése és a gépek, eszközök felelősségteljes használata;
  • A magas higiéniai követelményrendszer betartása.
  • a munkakörben szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség
  • csapatjátékos hozzáállás
  • igényes, pontos, szakszerű, önálló munkavégzés
  • elhivatottság, szakmai érdeklődés, motiváltság
  • kedves, vendégorientált személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • nyelvtudás előny
  • munkába való be- és hazajutás
  • bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • teljes munkaidő egyeztetett beosztás alapján
  • általános munkarend
  • versenyképes fizetés
  • egész éves állás
  • hosszútávú együttműködés
  • kulturált munkakörnyezet
  • tanulási és fejlődési lehetőség
  • segítőkész vezetőség

Profession