JAVA FEJLESZTŐ

Work4You

  • Szeged, Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
18 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Java fejlesztésben szerzett tapasztalattal rendelkezel
Haladó szinten ismered az SQL utasításokat
Ismered és a gyakorlatban is használod a tiszta és egyszerű kódolás elveit (Clean Code)
Ismersz fejlesztést segítő eszközöket (SVN/GIT, NetBeans/Eclipse)
Minőségorientált a hozzáállásod
Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
Önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

JAVA 8, PostgreSQL tapasztalattal rendelkezel
Ismered a ZKoss keretrendszert
Van JPA (Eclipselink vagy Hibernate) tapasztalatod
Rendelkezel HTML5, CSS3, Javascript ismeretekkel
Angol nyelvtudásodat szóban és írásban is tudod használni
Van tapasztalatod ERP rendszer(ek) területén.

Főbb feladatok, munkák

Web alapú ügyviteli és vállalatirányítási rendszerek fejlesztése

Megbízóról

Több mint 18 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás.
A 2002-es alapítás óta foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettek.
Büszkék saját fejlesztésű ügyviteli szoftverükre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre.
Közel 40 jól képzett, állandó munkatársuk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést.
2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várják ügyfeleiket és kollégáikat újszegedi irodaházukban.

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk versenyképes fizetéssel
Korszerű technológiákat használhatsz
Innovatív fejlesztési projektekben vehetsz részt
Fiatalos csapat tagja lehetsz
A változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik
Folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed
Mindig jó hangulatban dolgozunk
Változatos csapatépítő programokat szervezünk
Minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben
Korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre
A pihenőszobában (Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok) kikapcsolódhatsz
A családias, légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen végezheted a munkád
Járvány időszakban home office-ban dolgozhatsz

Munkavégzés helye

Szeged

Work4You