Telepi karbantartót keresünk Telepi karbantartó

  • Telekgerendás, Békés
  • 450.000-500.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Modern technológiás, újonnan épült telepeinkre karbantartó, operátor kollégát keresünk!Munkavégzés helye:
  • Telekgerendás
Amit kínálunk:
  • 3 hónap után elérhető bruttó alapbér: 450 000-500 000 Ft/hó
  • SZÉP kártya
  • utazási költségtérítés (35 Ft/Km)
  • étkezés biztosítása
  • biztonságos cégháttér
  • betanulási és szakmai fejlődési program
Feladatok:
  • két állattartó telep épületeinek és környezetének karbantartása heti terv alapján
  • tűzvédelem, telepi biztonság, informatikai rendszer felügyelete és kapcsolattartás az illetékes szervízzel
  • karbantartáshoz kapcsolódó adminisztráció
  • kisebb projektszerű munkák megtervezése és megvalósítása a főmérnökkel és telepvezetővel egyeztetve
  • belső anyagmozgatás (kézi, gépi)
Amit elvárunk:
  • sertésmentes otthoni környezet
  • műszaki irányú iskolai végzettség vagy tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi
  • alapfokú informatikai ismeretek
  • precíz munkavégzés
  • rugalmasság és erős problémamegoldó képesség
  • fizikai terhelhetőség
  • előny, de nem feltétel az emelőgépkezelői jogosítvány
Amennyiben stabil és kiszámítható munkahelyet keresel, rendelkezel műszaki ismeretekkel és tapasztalattal, akkor kérünk, küldd el Szekeres Szilvia HR munkatársnak az önéletrajzodatFontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)Adatlap Ár: 450.000 Ft
Település:
Fizetés: Fizetés (fix bér)
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Telepi karbantartó
Feladás dátuma: 2024.02.14
Eddig megtekintették 10 alkalommal

Apróhirdetés ingyen