PÁLYÁZATI TANÁCSADÓ ÉS PROJEKTMENEDZSER

Beck & Partners

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Feladatok:Pályázati anyagok előkészítése, elkészítése, beadása,Kapcsolattartás ügyfelekkel és az intézményi rendszerrel,Projektmenedzserként közreműködés a nyertes pályázatok megvalósításában,Nyertes pályázatok monitoringja (szerződéskötés, elszámolás-menedzsment, jelentések készítése),Projektek háttér dokumentumainak (számlák, teljesítés-igazolások, könyvelési dokumentumok stb.) feldolgozása,Kifizetési kérelmek összeállítása és benyújtása,Szerződésmódosítások kezelése,Helyszíni ellenőrzések előkészítése, ellenőrzéseken való részvétel és a pályázatokkal kapcsolatos könyvelési és egyéb dokumentumok ellenőrzése,A partnerek folyamatos informálása az aktuálisan pályázható forrásokról.Elvárások:Felsőfokú pénzügyi, közgazdasági, jogi vagy természettudományi végzettség,Legalább 2 éves tapasztalat európai uniós pályázatok kezelése területén (GINOP és/vagy VP),Pályázatírásban szerzett legalább 2 év gyakorlat,Ügyfél-kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook),Kiváló kommunikációs készség,Rendszer- és folyamatszemlélet,Rugalmasság, pontosság, precizitás,Jó problémamegoldó képesség,Felelősségteljesség, megbízhatóság,B kategóriás jogosítvány, tényleges vezetési gyakorlattal.Amit kínálnak:KIMAGASLÓ fizetés,Teljesítmény alapján további egyéni bónuszok,Rugalmas munkavégzés, home office lehetőség próbaidő után,Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál,Innovatív szervezeti kultúra,Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,Kellemes légkörű, barátságos munkahelyi környezet, fiatalos csapat.Munkavégzés pontos helye:Budapest, XI. kerület.Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és nettó fizetési igényét az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

CV Online

Hasonló állások

  • PÁLYÁZATI TANÁCSADÓ ÉS PROJEKTMENEDZSER

    Beck & Partners

    • Budapest
    Partnerünk a pályázati tanácsadói piacon 20 éves múlttal rendelkező, biztos alapokon működő, dinamikusan növekvő, stabil pénzügyi hátterű Vanessia Vállalkozásfejlesztési és Tan…
    • 19 napja
  • Pályázati projektmenedzser

    WHC

    • Budapest XIII. ker
    Csatlakozz Partnerünk csapatába Pályázati projektmenedzserként és dolgozz Magyarország egyik legnagyobb FM szolgáltatójánál. Feladatok Ingatlanüzemeltetés területén közbeszerz…
    • 4 napja
  • projektmenedzser

    Eötvös Loránd Tudományegyetem

    • Budapest
    Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): • Szakdolgozat és disszertáció digitalizálási projekt projektmenedzseri feladatai: • elkészíti a projekt ütemtervét és kialakítja a belső f…
    • 25 napja