Pénztáros

Mind-Diák

  • Monor, Pest
  • 1.603 Ft/óra
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 19 napja
Szakmunka, fizikai munkapénztáros
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig/vasárnapig, napi 4-6-8 órában
  • Heti min. 2-3 nap vállalása
  • Heti min. 16 óra
Amit kínálunk
  • Bruttó 1.603 Ft/óra alapbér
  • Vasárnapi munkavégzés esetén: bruttó 2.140 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1.603 Ft lesz
  • Rugalmas, heti szinten egyeztetett beosztások
  • Hosszú távú diákmunka

Jobline

Hasonló állások

  • Pénztáros - Monor

    MBH Bank

    • Monor, Pest
    Pozíciócsoport: Fiókhálózati értékesítés Karrierszint: Tapasztalattal rendelkező Munkavégzés helye: Monor Munkavégzés jellege: Teljes munkaidő Végzettség: Középis…
    • 4 napja
  • Pénztáros

    Mind-Diák

    • Monor, Pest
    • 1.603 Ft/óra
    Partnerünk egy nemzetközi szinten elismert, sikeres kiskereskedelmi áruházlánc, amely az egyik legnagyobb munkaadók egyike Magyarországon. Nagy figyelmet fordítanak a dolgozóik biz…
    • 12 napja
  • Eladó-pénztáros

    KiK

    • Vecsés, Pest
    Csapatjátékos vagy? Akkor a KiK a megfelelő hely a Számodra! Akár pályakezdő vagy, akár sok éves tapasztalattal rendelkezel, számos változatos munkalehetőséget kínálunk - ráadásul …
    • 2 hónapja
    • Gyors jelentkezés