Bejövő áru ellenőr

HSA

  • Hajdú-Bihar
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 29 napja
  • Gyors jelentkezés
Elvárt képességek minőségbiztosítás műszaki végzettség angol németBevezetőDebrecenben található fémipari partnercégünkhöz keresünk bejövő áru ellenőr kollégát.Feladatok
  • Bejövő áru mintavételes vizsgálata mérőeszközök segítségével
  • Nem megfelelőségek rögzítése a rendszerben és reklamáció továbbítása a mérnöknek
  • A termelésből visszaérkező hibás idegenáruk jegyzőkönyvezése
  • A vizsgálóberendezések felügyelete az előírások alapján
  • Mérőberendezések üzembe helyezése
Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajzolvasási képesség
  • Előzetes minőségellenőri tapasztalat ezen a területen
  • Angol vagy német nyelvismeret

HSA

Hasonló állások

  • Bejövő áru ellenőr

    HSA

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    Debrecenben található fémipari partnercégünkhöz keresünk bejövő áru ellenőr kollégát. Feladatok / Tasks Bejövő áru mintavételes vizsgálata mérőeszközök segítségével Nem megfel…
    • 8 napja
  • Minőségbiztosítási ellenőr

    Krones

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    Minőségbiztosítási ellenőr Pozíciócsoport: Minőségellenőrzés Karrierszint: Gyakorlattal rendelkező Munkavégzés helye: Debrecen Munkavégzés jellege: Teljes munkaidő…
    • 1 hónapja
  • Vizuális ellenőri munkakör - Debrecen Vizuális ellenőr

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    • 1.550 Ft/óra
    Ár: 2.550 Ft Vizuális ellenőri munkakörbe keresünk jelentkezőket! Munkavégzési helyeink fő megbízóink igényeihez mérten raktárak, telephelyek, gyárak, üzemek országosan több te…
    • 3 napja