Branch Manager

Adecco

  • Szombathely, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeVAS, Szombathely, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeManagerDátum2024-03-27KategóriaTransportation and LogisticsBranch ManagerNemzetközi szállítmányozási szolgáltatásokat nyújtó partnerünk részére keresünk munkatársat Branch Manager pozícióba.
Feladatok:
  • Önálló, vidéki kirendeltség üzletág szintű felépítése, az egység kereskedelmi és operatív tevékenységének kialakítása, személyi állományának felépítése
  • A vállalati brand területen történő eredményes bevezetése, az ügyfélélmény és az ügyfélelégedettség maximalizálása
  • Adott kirendeltséghez tartozó területen történő üzletfejlesztési tevékenység
  • Alvállalkozói kapcsolatok építésében, megszilárdításában történő szerepvállalás
  • Társosztályokkal, tagvállalatokkal, kirendeltségekkel, valamint a vállalatvezetéssel történő szoros együttműködés
Szükséges feltételek:
  • Legalább 5 éves, közúti fuvarozási vagy szállítmányozási területen szerzett, aktív kereskedelmi tapasztalat és kapcsolati tőke
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és meggyőző képesség
  • Pozitív, rugalmas, határozott, egyben lojális személyiség
  • Precíz, igényes és önálló munkavégzés
Előny:
  • Operatív szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Második idegen nyelv ismerete
Egyéb juttatás:
  • Vonzó alapbér
  • Céges autó
  • Laptop, telefon
  • Bónusz
Munkarend: rugalmas, irodai
Munkavégzés helye: országosan bárholMegosztás

Adecco