Technikai munkatárs

Pannon-Work

  • Komárom, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
KomáromInformatikaA Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. komáromi megbízó partnere munkatársat keres az alábbi munkakörbe:Főbb feladatok
  • Termékek összeszerelése, tesztelése és hiba esetén javítása
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Informatikai rendszer üzemeltetése gyártáshoz kapcsolódóan
  • Visszatérő problémák feltárása, innovatív hozzáállás a hibajavítási folyamatban
  • Szoros együttműködés tesztmérnökökkel
Munkakör betöltésének feltételei
  • Középfokú végzettség
  • Számítógép felépítésének ismerete
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismertek
  • Műszakos munkarend vállalása
Amit megbízónk kínál
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő Cafeteria juttatás
  • Sportolási lehetőség a vállalati rekreációs központjában
  • Munkába járási támogatás
  • Vállalati buszjárat
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Szoftver programok ismerete pl.: Linux
  • Tesztberendezések használatában szerzett tapasztalat
Elérhetőség/Jelentkezés
  • +36(30)7248729
  • +36(30)8739647

Pannon-Work