Projektmenedzser (autóripar)

Le Bélier

  • Ajka, Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Új termékek bevezetésének támogatása, koordinálása
  • Projekt dokumentáció készítése, kezelése
  • Határidők nyomonkövetése és riportálása
  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel
  • Projektfázisok koordinálása (minőségirányítás, termelés, mérnökség, logisztika)
  • Projekt adatbázis naprakészen tartása, KPI riportálás, jelentések készítése
  • Projekt megtérülésének ellenőrzése
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Autóiparban, releváns műszaki pozícióban szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Műszaki beállítottság
  • Projektszemlélet
  • Csapatjátékos és proaktív személyiség
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődés
  • Céges képzések
  • Megemelt, tudásszinttel arányosan növekedő bérek
  • Kiemelt Cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Kellemes, csapatorientált vállalati légkör

Profession