CNC forgácsoló

Adecco

  • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Teljes munkaidő
  • 27 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeSpecialistDátum2024-04-02KategóriaManufacturing and ProductionCNC forgácsolóAz Adecco fémalapú autóalkatrészek tervezésében és gyártásában vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:CNC GÉPI FORGÁCSOLÓMiért érdemes megpróbálnod?
  • Mert anyagilag megbecsültnek érezheted Magad (versenyképes alapbér, havi bónusz, cafeteria, élet- és balesetbiztosítás);
  • Mert szakmai fejlődésre lesz lehetőséged az autóipar egyik meghatározó szereplőjénél;
  • Mert szakmai és nyelvi képzéseken vehetsz részt;
  • Mert hosszú távon számítanak Rád egy stabil, dinamikusan növekvő multinacionális vállalatnál;
  • Mert számos településről elérhető céges buszjárat, vagy kiemelten támogatják munkába járásod - Szolnokon belül is.
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:
  • Autókarosszéria elemek gyártásához szükséges fém présszerszámok javítása, karbantartása.
  • CNC megmunkálóközpontok önálló kezelése 3 tengelyes megmunkálásban (3+2 tengely előny).
  • Egyéb forgácsoló berendezések kezelése (síkköszörű, eszterga, egyetemes marógép).
  • Műhelyrajz alapján forgácsolási programok önálló megírása (2D).
  • Forgácsoló szerszámok cseréje, bemérése, az ehhez kapcsolódó korrekciók elvégzése.
  • Szerszámpróbák és a termelés folyamatos szakmai támogatása, szerszámhibák azonnali megoldása.
  • Géphez kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése.
Te vagy az IGAZI, ha mindezekkel rendelkezel:
  • Gépi forgácsoló / CNC forgácsoló végzettség;
  • Heidenhain vezérlő ismerete (iTNC530 előny);
  • Fémipari szerszámkarbantartásban szerzett szakmai tapasztalat (hidegalakítás);
  • Műhelyrajz-olvasási ismeretek;
  • Kiváló műszaki érzék;
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt;
  • 2 műszakos munkarend vállalása;
  • Hasonló típusú szerszámok gyártásában szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Munkavégzés helye: SzolnokMegosztás

Adecco