Portás – Budapest, Laky

Kézmű

  • Budapest
  • Állandó
  • Részmunkaidő
  • 2 hónapja
Feladatok
  • Az Intézmény személyi- és vagyoni védelme.
  • Személy és gépjárműforgalom ellenőrzése, regisztrálása, irányítása.
  • Látogatók tájékoztatása, útbaigazítása.
  • Kulcsok kezelése, azok kiadásáról dokumentáció vezetés.
Elvárások
  • megváltozott munkaképesség
Előnyt jelent
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Lokáció Cég: Főkefe
Régió: Közép Magyarország
Megye: Pest
Járás: Budapest Laky Adolf utcai Járás
Cím: 1145 Budapest, Laky Adolf u 41-49.
36204879250

Kézmű

Hasonló állások

  • portás

    Eötvös Loránd Tudományegyetem

    • Budapest
    Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): az oktatási intézményben délutános portás álláshely betöltése - munkaviszony keretében Betöltendő állás szakmacsoportja: üzemeltetés Betö…
    • 7 napja
  • PORTÁS

    • Budapest
    Elvárt képzettség: Gimnázium, Szakiskola, Általános iskola Elvárt nyelvtudás: - Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő Jogviszony időtartama: határozatlan idő Munk…
    • 1 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Portás – Budapest, Temesvár utca

    Kézmű

    • Budapest
    Feladatok Az Intézmény személyi- és vagyoni védelme. Személy és gépjárműforgalom ellenőrzése, regisztrálása, irányítása. Látogatók tájékoztatása, útbaigazítása. Kulcsok kezelé…
    • 2 hónapja