Előkészítő mérnök

  • Kiskunlacháza, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
A HUNLAND cégcsoport immáron 30 éves múltra visszatekintő, mára több, mint 700 főt számláló, folyamatos fejlődésben lévő piacvezető vállalat, mely jelenleg is az élőállat kereskedelem globális piactere - kapocs az állattenyésztők és kereskedők között. Sikerünk kulcsa a dinamizmus, a lendületes és kitartó csapatmunka, melynek Te is részese lehetsz!Cégcsoportunk most építőipari divíziójába ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK munkatársát keresi, várjuk jelentkezésed erre a pozícióra!ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖKÁllás megnevezése
  • Előkészítő mérnök
Cégünkről
  • Cégcsoportunk immáron 30 éves múltra visszatekintő, mára több, mint 700 főt számláló, folyamatos fejlődésben lévő piacvezető vállalat, mely jelenleg is az élőállat kereskedelem globális piactere - kapocs az állattenyésztők és kereskedők között. Sikerünk kulcsa a dinamizmus, a lendületes és kitartó csapatmunka, melynek Te is részese lehetsz!
Amit ajánlunk
  • Cégcsoportunk struktúrájából adódóan sokszínűséget, változatosságot, modern munkakörnyezetet biztosítunk, és elkötelezettek vagyunk a felelős állattartás iránt. Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt, folyamatos képzési és fejlődési lehetőséget nyújtunk kollégáink számára. Munkatársaink lételeme a siker - ha Te is erre vágysz, a Hunland teljes odaadással támogatja ambícióid megvalósítását!
Az alábbi feladatokban számítunk Rád
  • Kivitelezés műszaki és gazdasági előkészítése, kiviteli tervek felülvizsgálata, ellenőrzése
  • Költségvetések készítése, árazása, ártükrök készítése
  • Beszállítói, alvállalkozói ajánlatok értékelése, szerződések előkészítése
  • Felmérések készítése
  • A kivitelezési munkák dokumentálása felelős műszaki vezető és műszaki ellenőr mellett
  • Tervezési részfeladatok, statikai ellenőrző számítások végzése
Jelentkezz, Te is
  • Tervezz velünk hosszú távon, csatlakozz hozzánk, ahol sikerorientált, fejlődő, újdonságokra nyitott csapat vár Rád! Küldd el jelentkezésed még ma bruttó bérigényed megjelölésével!
Elvárások
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógépes felhasználói ismeretek,
  • MS Office, MS Projekt, AutoCAD és/vagy ArchiCAD gyakorlott használata, TERC rendszer ismeret
Szükséges képzettség
  • Magasépítő szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
Előny
  • Angol/holland nyelvismeret
  • Nagyobb volumenű, acél szerkezetű, ipari és mezőgazdasági épületek tartószerkezeti tervezésében, méretezésében, és előkészítésében szerzett tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
  • Határozatlan idejű teljes munkaidő
A munkavégzés helye
  • 2340 Kiskunlacháza, Vasút út 69. (csak gépjárművel megközelíthető telephely)
  • Küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével a jelentkezési űrlap elküldésével:

Mérnökállások