IRODAVEZETŐI ÉS ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

Beck & Partners

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Partnerünk a Soltész + Soltész Kft. és az ASG Hajtómű Kft. 1991-ben kezdte működésétipari szerelvények és síktömítések forgalmazásával.XXII. kerületi telephelyük csapatába várják új munkatársukat az alábbi pozícióba:IRODAVEZETŐ ÉS ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENSNapi szintű feladatok:
  • Kimutatások, jelentések készítése
  • Általános irodai adminisztráció (bank, posta, bejövő ajánlatok kezelése, számlák figyelése stb.)
  • Műszaki bemutató- és előadásanyagok szerkesztése
  • Műszaki szaktanácsadókkal való kapcsolattartás
  • Esetenként külföldi partnerekkel és vevőkkel való kapcsolattartás
  • Iktatás, dokumentálás, nyilvántartások kezelése
  • Social media felületek kezelése
  • És általánosságban az ügyvezető munkájának segítése
Követelmények:
  • Legalább középfokú végzettség érettségivel
  • Üzleti társalgási szintű angol és német nyelvtudás szóban és írásban (nyelvvizsga nem követelmény)
  • Jó gépírás tudás
  • Felhasználói szintű MS Office program ismeret (erős Excel táblázatkezelés nagy előny)
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Tanulási vágy
Előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Marketinges tapasztalat / végzettség
  • Műszaki affinitás
  • Közeli lakóhely
Amit nyújtani tudnak:
  • Anyagi megbecsülés
  • Kiváló munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Jó csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XXII. kerület
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!