Gyártáslogisztikus - Szerszám előkészítő

Trenkwalder Group

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gázturbinák égőfej gyártása során:
  • A területen lévő indirekt anyagok munkahelyre történő kiszállítása és könyvelése az SAP és egyéb készletfigyelő rendszerben.
  • Szerszámok – alapanyag befogó eszközök karbantartása
  • Átállások foglalása és dokumentációk előkészítése.
  • BANF igények feladása rezsianyagokra.
  • Napi kommunikáció a LOG&VRBAU csoportvezetővel.
  • Javító ötletek kidolgozása, előterjesztése.
  • Raktári rendszer ellenőrzése, koordinálása.
  • Indirekt anyagok forecast készítése.
  • Logisztika/termelés műszakvezetővel napi szintű együttműködés.
  • Eltérésjelentések rögzítése az MES igények alapján.
  • Munkahelyi rend (5S rendszer) betartása.
  • Munka- és tűzvédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások betartása.
  • Középfokú műszaki szakirányú végzettség (forgácsolás)
  • Min. 2 éves releváns (forgácsolási) szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási / értelmezési ismeret
  • Forgácsoló szerszám ismerete
  • Forgácsoló szerszám karbantartási ismeretek
  • MS Office, SAP ismerete, egyéb készlet kezelő rendszerek ismerete
  • 2 műszakos munkarend
  • Precíz, önálló munkavégzés
ELŐNY
  • Szerszámbemérő gép kezelési ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Emelőgép / nehézgép kezelői végzettség (darukezelő)
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem-csomag
  • Alapbéren felüli kiemelt bérpótlékok (műszakpótlék 40%)
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 504.000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, munkábajárás támogatása, kockázati életbiztosítás
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Tiszta munkakörnyezet modern gépparkkal
  • Minőségi munkaeszközök és munkaruházat
  • Telephelyen belüli étkezési lehetőségek és felszerelt konyha
  • Rendszeres vállalati rendezvények: közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezése
  • Magán egészségbiztosítás
  • Új belépőink gyors és zökkenőmentes beilleszkedését struktúrált betanítási programmal, saját szakmai mentorral (segítő társ) és tananyagokkal segítjük
  • Folyamatos képzéseket biztosítunk szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Folyamatos belső álláspályázati lehetőségeket kínálunk kulcsfontosságú munkakörökbe való továbbképzésekhez
Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület