Pénzügy-számviteli csoportvezető (német csoport)

Kronospan

  • Mohács, Baranya
  • 80.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
A mohácsi székhelyű Kronospan-MOFA Hungary Kft. nagy létszámú számviteli központot, SSC-t működtet, melyben a külföldi társvállalataink számviteli feladatait látja el. Az egyre bővülő tevékenységhez keressük új munkatársunkat az alábbi feladatok ellátására:
  • Beérkező szállítói számlák könyvelése, fizetése, kapcsolattartás a szállítókkal, folyószámla egyeztetés
  • Vevői kör menedzselése, folyószámla egyeztetés, beérkező fizetések könyvelése, kapcsolattartás a vevőkkel
  • Bank könyvelése
  • Elhatárolások könyvelése
  • A főkönyv és az analatikák egyezőségének vizsgálata
  • Szoros együttműködés a társrészlegekkel
  • Reportok, ad hoc jelentések készítése a a management számára, elemzési és kontrolling feladatok
  • Havi és éves zárási feladatok előkészítésében, összeállításában való részvétel
  • Senior munkavállalóként csoportvezetői feladatok ellátása is
  • Beszámolókészítés
  • Pénzügy-számviteli felsőfokú végzettség
  • Vállalkozói mérlegképes könyvelői végzettség
  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent
  • Minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás ÉS minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek, magabiztos Excel tudással
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitottság, megbízhatóság, proaktivitás
  • Talpraesettség; kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális cégcsoport folyamatosan bővülő pénzügy-számviteli osztályának munkájában
  • Munkavégzés egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • Hosszútávú munka- és karrierlehetőség a világ piacvezető faipari gyártójánál
  • A német nyelv napi szintű használata
  • Versenyképes fizetés, br. 80.000 Ft / hó jelenlégi jutalom, Kronospan-bónusz, 30 Ft / km bejárási támogatás
  • Ingyenes részvételi lehetőség nyelvoktatáson, szakmai tréningeken stb.

Profession