Raktáros csoportvezető

Gi Group

  • Üllő, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
Izgalmas lehetőség! Egy zöldmezős beruházás mindig értékteremtő kihívás, és most te is részese lehetsz ennek az új vállalatnak. Első munkavállalóként hozzájárulhatsz a cég növekedéséhez és fejlődéséhez. Ha szereted a dinamikus környezetet és a lehetőségeket, ne habozz!
  • Feladatok:
  • Első hat hónapban kamionokról való lepakolás, áruk átvétele (4511), dokumentálása, raktárban történő elhelyezése, termeléshez szükséges anyagok előkészítése és átadása, készletmozgások könyvelése.
  • Ezt követően raktárosi feladatok ellátása (3312, 3324).
  • Kézi mozgatás és kommisiózás is előfordulhat.
  • Ami szükséges a pozíció elnyeréséhez:
  • A 4511-es típusú gépekre tapasztalat szükséges, de a többi gépnél elég a jogosítvány.
  • Egyéb információk
  • Első hónapban hétfőtől szombatig, 7:00-18:00 között.
  • Ezután hétfőtől péntekig, 7:00-17:00 között, reggeles vagy délutános beosztásban.
  • Amit az ügyfelünk kínál:
  • Alapbér, 10%-os mozgó bér negyedévente (teljesítményarányos).
  • 30 Ft/km bejárás támogatás.
  • Korlátlan privát egészségbiztosítás.

Gi Group