Adminisztrációs Támogatási Specialista

DHL

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A DHL szárazföldi és légi szállítás, valamint raktárlogisztikai komplex szolgáltatások területén is piacvezető szerepet tölt be világszerte. Újonnan induló, magyarországi luxusautógyártással foglalkozó projektünk számára keressük kollégánkat.Vállalatunk számára kiemelten fontos munkatársaink elégedettsége, ezért kikérjük véleményüket, képzésekkel, karrierfejlesztéssekkel támogatjuk őket. A munkahelyi biztonságra nagy hangsúlyt fektetünk és maximálisan megteszünk mindent a munkavállalóink biztonsága és egészségének védelmének érdekében.Mi lesz a munkád?
  • Raktári feladatok ellátása
  • A készletek bevételezése, nyomonkövetése, felügyelete és kiadása az SAP rendszeren keresztül
  • Az rendelések nyomonkövetése belső rendszerekben.
  • Documentumok feldolgozása nyomtatott és digitális fomában.
  • Adatbevitel az SAP rendszerbe és Excel fájlokba.
  • A készletellenőrzéssel kapcsolatos nyilvántartások vezetése és jelentések készítése
Elvárások
  • Hajlandóság műszakos munkavégzésre
  • Jó ügyfélkapcsolat fenntartása
  • Haladó Excel és SAP felhasználói ismeretek
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Az angol nyelv ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Legyen része Európa egyik leginnovatívabb autóipari telephelyén lévő projektünknek
  • Cafeteria 500.000 Ft/év
  • Stabilitás, karrier növekedés és tanúsított képzések széles skálája
  • Barátságos csapat és kellemes munkakörnyezet
  • Gyümölcsnapok, ingyenes kávé, Alza/Praktiker kedvezmények
  • Lehetőség különféle jegyek megnyerésére (pl. Forma1, Coldplay, Bayern München és Manchester United jegyek online vetélkedők keretein belül egész évben)
  • Lehetőség jótékonysági tevékenységekben való részvételre pl. DHL Go Green és Disaster Recovery Group program

DHL