Villamosmérnök - Székesfehérvár

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
We excel as high-performance teams - safely, with respect and integrity

VillamosmérnökSzékesfehérvár

Csatlakozz Székesfehérváron bővülő Keréktermék gyárunkhoz, ahol prémium kategóriás alumínium kerekeket készítünk tehergépjárművekhez, kamionokhoz, autóbuszok és vontatókhoz. A közel 650 főt foglalkoztató egységünkben alumínium préskovácsolásával, megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozunk. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Feladataid lesznek
  • Villamos vezérlések (PLC-k) és Robot programok felügyelete, folyamatos fejlesztése, szabványosítása, felmerülő hibák javítása
  • Új berendezések villamos üzembe helyezése, meglévő berendezések villamos fejlesztése
  • Iránymutatás és aktív részvétel a gépek vezérléseinek kialakításában, fejlesztésében, specifikáció kiírása, döntés-előkészítés
  • Elektromos karbantartói csapat szakmai támogatása, tervezett és folyamatos képzése a villamos vezérlések területén
  • Termelés hatékonyságának folyamatos fejlesztése, termelési költségek folyamatos csökkentése
  • Projektekben való részvétel és projektek önálló vezetése
Elvárások
  • OKJ-s PLC programozói vagy villamosmérnöki végzettség
  • PLC ismeretek (Siemens, Moeller, Omron)
  • Kezdeményezőkészség és csapatmunka
  • Önállóság, problémamegoldó készség
Amit előnyként értékelünk
  • Hidraulikus rendszerek vezérlésének ismeretét
  • Folyamatirányító rendszer (IFIX) ismeretét
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudást (szóban, írásban)
Amit nyújtunk
  • Modern, high-tech munkakörnyezetet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Munkába járás támogatását
  • Lakhatási támogatást
  • Jelentkezés cégnév/pozíció feltüntetésével a
e-mail címen várjuk. * Ha regisztrált felhasználó vagy a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattints a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.

Mérnökállások