Fuvarszervező (tengeri)

Grafton

  • Dunaharaszti, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
  • Gyors jelentkezés
PozícióleírásNemzetközi, a logisztikai szolgáltatások széles palettáját nyújtó partnerünk magyarországi leányvállalata több mint 30 éves múlttal büszkélkedhet. Folyamatosan növekedő csapatukba keresünk új kollégát Tengeri szállítmányozási szakértő pozícióba.Ezekre a feladatokra számíthatsz:
  • Tengeri fuvarok teljeskörű megszervezése, lebonyolítása
  • Folyamatos ügyfél kapcsolattartás
  • Szállítások lebonyolítása nyomonkövetése
  • Bejövő árajánlatok feldolgozása
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Pénzügyi adminisztrációban részvétel
KÖVETELMÉNYEKVárjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Minimum 4 év releváns, tengeri szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Üzleti gondolkodásmód, jó kommunikációs képesség
ELŐNYÖKMi vár Rád, amennyiben ezt a lehetőséget választod?
  • Stabil nemzetközi háttér mellett egy családias cégkultúra és értékrend
  • Alapbéren felül:
Cafeteria
Bejárástámogatás
Év végi jutalom
Home office lehetőségEGYÉB MEGJEGYZÉSAz állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=fizikai-munkakReferenciaszám: 101-21-43845/IN

Grafton