Autószerelő

BMW

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
BMW Partnerként több mint 20 éve sikeresen tevékenykedünk a gépjármű szektorban, az ország keleti régiójában Debrecenben
és Nyíregyházán. A Magisz Kft. személygépkocsi és motorkerékpár márkakereskedésből szolgáljuk ki ügyfeleinket. Végigkísérjük
őket azon az úton, amelyen saját maguk is megtapasztalhatják a vezetés élményét - így téve az autósokat és motorosokat
szaktudásunk segítségével a BMW márka lelkes rajongóivá.
Színvonalas és motivált csapatunk támogatására munkatársat keresünk Nyíregyházára azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az
ügyfeleket a BMW márka rajongóivá!
Csatlakozz hozzánk
AUTÓSZERELŐ.
FELADATOK:
  • Gépjárművek javítása, karbantartása
  • Műszaki vizsgára felkészítése
  • Gépjármű időszakos szervizelés, felülvizsgálat
  • Műszaki vizsgára történő felkészítés, állapotfelmérés
  • Futóműállítás
  • Új gépkocsik átadás előtti felkészítése
ELVÁRÁSOK:
  • Minimum "B" kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú képzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség terhelhetőség
ELŐNYT JELENT:
  • Elektromos és mechanikus szerelésben való jártasság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
AMIT I KÍNÁLUNK ÖNNEK:
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég
  • Kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Teljesítmény alapján járó jutalék
  • SZÉP kártya juttatás a próbaidő letelte után.
Felkeltettük érdeklődését? Küldje el jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. További információért

BMW