PHP fejlesztő

Reed

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
Villamosenergiaiparban tevékenykedő partnercégünk keres tapasztalt PHP fejlesztő kollégát.Amit partnercégünk nyújt:
  • Versenyképes fizetés
  • Cafateria
  • Egészségpénztár
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Továbbképzéseken, konferenciákon való részvétel
Feladatok:
  • Új és meglévő PHP alapú rendszerek fejlesztése
  • Részvétel a teljes fejlesztési folyamatban (specifikációk írása, kódolás, code review, tesztelés)
  • Rendszerhibák javítása, adatbázisok karbantartása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Legalább 3-4 év tapasztalat PHP/MySQL alapú webes alkalmazásfejlesztés területén
  • HTML, CSS és JavaScript ismeret
  • Git verziókezelő ismerete
Előnyök:
  • Laravel keretrendszer ismerete

Reed